Naše Služby

Prezentace (profil společnosti)

Prezentujeme Vaši společnost v našich katalozích, které denně navštíví několik tisíc uživatelů. Prezentace obsahuje mnoho informací o Vašich službách či produktech, jako je například zobrazení Vašeho sídla na mapě, aktivní odkazy na Vaše webové stránky, zobrazení až 5 fotografií Vašich produktů, atd. Vaše společnost je také zařazena mezi doporučené firmy ve všech oborech Vaší činnosti, čímž získává náskok před Vaší konkurencí.

Prezentace (webová prezentace firem)

Zajistíme pro Vaši společnost i webovou prezentaci. Spolupracujeme s profesionály ve svém oboru (grafik, kodér, ...). Tím dosahujeme vysoké profesionality výsledné prezentace Vaší společnosti. Webová prezentace je psána v moderních programovacích jazycích a splňuje veškeré mezinárodní standardy. Díky dobré optimalizaci vytvořených stránek, se pak tyto stránky umísťují na předních pozicích při hledání daných klíčových slov.

SEO optimalizace profilu

Realizujeme SEO optimalizaci Vašeho profilu tak, aby se nacházel pro dané klíčové spojení na předních pozicích v hlavních českých vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. Díky dlouholetým zkušenostem a dobré celkové optimalizaci našeho katalogu, se daří dostat Váš produkt na první stranu alespoň v jednom vyhledávači - Seznam nebo Google.

PPC kampaně

Zajistíme pro Vás správu PPC kampaně. PPC kampaň je vedena na vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. Je cílena na uživatele dle oboru Vašeho podnikání, tak aby Vám přivedla smluvený počet uživatelů.

Poptávky

Rozsáhlá databáze českých i zahraničních b2b poptávek, které vyplňují samotné firmy na našich stránkách. Tyto poptávky rozesíláme potencionálním dodavatelům, kteří mohou své služby nabídnout přímo poptávajícím. Zveřejňujeme i takzvané malé české poptávky, tedy poptávky, které jsou převážně regionální a klade se zde důraz na místo působiště možného dodavatele a to na stránkách www.ceskepoptavky.cz, tyto poptávky jsou u nás zdarma na základě vyplnění registrace.

Veřejné zakázky

Ve spolupráci s veřejným věstníkem zobrazujeme a zasíláme všechny podlimitní veřejné zakázky (tedy nad 1 milion korun), tyto zakázky zobrazujeme na stránkách www.b2bpoptavka.cz v sekci veřejné zakázky. Dále zajišťujeme veřejné zakázky malého rozsahu, které by zadavatel měl zveřejňovat na svých stránkách, kde je vyhledáváme a přidáváme na stránky www.b2bpoptavka.cz

Marketingové informace

Důležité pro firmy, které chtějí přímo oslovit společnosti se svými produkty či službami. Podle daných parametrů dodáváme export dat ve standartním formátu a obsahuje všechna kontaktní data, která máme v naší databázi firem (která činí přes 120.000 zápisů firem a subjektů) uvedena. Možnost exportu dat z České republiky a Slovenska.